1983’ten beri PREnet tüm Avrupa’da

PRENET Alman menşeli; protein, karbonhidrat ve temel besinlerin oluşan farklı doğal aromalara sahip toz formunda, süt ürünleri ile hazırlanan lezzet öğünlük ve günlük 2 formu mevcuttur. Bu formlar içerisinde kullanıcıların sahip olduğu farklı damak tadları düşünülerek çikolata bar ve tuzlu sevenler için çorba formunda olmak üzere farklı alternatifleri mevcuttur.

Her bir kutu protein (whey proteini ve kazein), karbonhidrat, diyet lifi olarak bilinen inülin ile gün içinde alınması gereken vitamin ve mineralleri içerir. (Vitamin (A, D, E, C,B1, B2, B6, B12) , niasin, folik asit, biotin, pantotenik asit, kalsiyum, fosfor, potasyum, demir, çinko, bakır, iyot, selenyum, magnezyum, mangan)

PRENET Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne göre formüle edilmiş enerjisi kısıtlanmış gıdaları sağlıklı beslenme programında kişinin ihtiyaçlarına göre öğün ve günlük olarak sunmaktadır.

Beslenme ihityaçlarına göre kişinin tercih edebilmesi için 2 ayrı formda ürün sunmaktadır. Program evrelerinde ilk iki gün günlük ürün kullanımı tavisye edilirken devam eden programda öğünlük ürün kullanımına geçilir.

Öğün yerine geçen diyet planını uygulayanlarla ilgili Avrupa Birliği Gıda Güvenliği Otoritesi tarafından yapılan çalışmaya ulaşmak için linke tıklayınız.

Şirketler topluluğumuz PREnet, Diet System, PREvent, PREnet 4 Skin, Equilibre 3, Premium Health Concepts… 80’li yılların başlarında İsviçre ve Almanya’da faaliyete geçmiştir. 90’lı yıllarda Avusturya, İtalya, Yunanistan, İspanya, İsveç, Hollanda ve İngiltere pazarına girmiştir. 2007 yılından itibaren de Amerika’da faaliyete başlamıştır.

Faaliyette olduğu ülkelerde, 3.900 doktor ve 30.000 eczacıdan ve aylık 400.000 katılımıcıdan oluşan, konusunda uzman ve profesyonel ekiple birlikte çalışmakta olan şirketimizin faaliyet konusu; sağlıklı beslenme programları üzerinedir. Kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış ürünler, kozmetik ve vücut bakım ürünleri (Cosmoceuticals), DNA konsepti, Anti-aging Ürünler, Sporcu destek Ürünleri & Vitaminler, Antioksidanlar, saç bakım ürünleri uzman olduğumuz konular arasındadır.

Ürünlerimizin tamamı Almanya, ABD, Hollanda, İsviçre ve İtalya’ da son bilgi ve teknoloji ile üretilmekte ve paketlenmektedir. Bir yıl süren ön araştırma neticesinde, 26 yıllık birikim ve tecrübesini sizlerle de paylaşmaya karar veren şirketimiz, 2008 Nisan itibariyle Türkiye’de de faaliyete başlamıştır.

Amacımız, insanların yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaçları doğrultusunda doğal beslenme ve sporcu destek ürünleriyle bazı kozmetik ve vücut bakım ürünlerini geliştirmek ve tüketiciye sunmaktır.